Przygotowania II sezony wystawy motoryzacyjne w FSO

Drugi sezon wystawy 2020 na ostatniej prostej przed otwarciem!

Wracamy do gry!

Wprowadzenie kolejnego etapu odmrażania życia gospodarczego i społecznego w Polsce pozwoliło nam wrócić do prac przygotowawczych, ale też nałożyło na nas szereg wytycznych do spełnienia i zmuszeni jesteśmy dostosować się do warunków sanitarno – epidemiologicznych.

Ustawianie samochodów na ekspozycji wystawy Muzeum SKARB NARODU

Szykujemy ekspozycję w zmienionej formule. Ustawiamy samochody… Czeka na Was wiele zmian szczególnie w „Wydziale Montażu Poloneza”, ale mamy w przygotowanych też kilka nowości i niespodzianek.

Detailing samochodów przed otwarciem wystawy motoryzacyjne w FSO

Wszystko już wkrótce będzie gotowe i nie możemy się już doczekać Waszych reakcji i opinii.

Niektóre eksponaty wymagają sporo pracy, ale my w każdym gracie widzimy potencjał

To wszystko jeszcze chwilkę potrwa… O planowanej dacie otwarcia będziemy na bieżąco informować za pośrednictwem strony internetowej oraz mediów społecznościowych.

Zostańcie z nami na Facebook, YouTube, Instagramtam szykujemy serie publikacji z historii motoryzacji, relacje z przygotowań, konkursy, quizy oraz propozycje aktywności dla całych rodzin.

Nie możemy się już doczekać!!!