You are currently viewing Drugi sezon wystawy 2020 na ostatniej prostej przed otwarciem!

Drugi sezon wystawy 2020 na ostatniej prostej przed otwarciem!

Wracamy do gry!

Wprowadzenie kolejnego etapu odmrażania życia gospodarczego i społecznego w Polsce pozwoliło nam wrócić do prac przygotowawczych, ale też nałożyło na nas szereg wytycznych do spełnienia i zmuszeni jesteśmy dostosować się do warunków sanitarno – epidemiologicznych.

Ustawianie samochodów na ekspozycji wystawy Muzeum SKARB NARODU

Szykujemy ekspozycję w zmienionej formule. Ustawiamy samochody… Czeka na Was wiele zmian szczególnie w „Wydziale Montażu Poloneza”, ale mamy w przygotowanych też kilka nowości i niespodzianek.

Detailing samochodów przed otwarciem wystawy motoryzacyjne w FSO

Wszystko już wkrótce będzie gotowe i nie możemy się już doczekać Waszych reakcji i opinii.

Niektóre eksponaty wymagają sporo pracy, ale my w każdym gracie widzimy potencjał

To wszystko jeszcze chwilkę potrwa… O planowanej dacie otwarcia będziemy na bieżąco informować za pośrednictwem strony internetowej oraz mediów społecznościowych.

Zostańcie z nami na Facebook, YouTube, Instagramtam szykujemy serie publikacji z historii motoryzacji, relacje z przygotowań, konkursy, quizy oraz propozycje aktywności dla całych rodzin.

Nie możemy się już doczekać!!!