You are currently viewing BILETY – KLASYKI W FSO

BILETY – KLASYKI W FSO

KLASYKI W FSO - Najlepsza na świecie wystawa motoryzacji w Fabryce

Wyjątkowa wystawa klasyków w Warszawie. Miejsce nie tylko dla miłośników motoryzacji ale także dla wszystkich tych, którzy chcą poznać historię polskiej motoryzacji. Wnętrza Zakładu Lakierni FSO w której poczujecie klimat dawnej Fabryki Samochodów Osobowych.

Na wystawie motoryzacyjnej ponad 300 eksponatów, w tym samochody, motocykle, skutery i rowery, ale także wiele innych przedmiotów z okresu PRL-u w Polsce. Prezentowane pojazdy przedstawiają historie polskiego przemysłu motoryzacyjnego, wśród których znajdują się prawie wszystkie modele produkowanych w Polsce samochodów.

FAQ - CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

W przypadku pytań dotyczących biletów, dni i godzin w których można zwiedzać wystawę, lokalizacji, odwiedź naszą stronę INFORMACJE DLA ZWIEDZAJĄCYCH.

III Sezon Wystawy “KLASYKI W FSO” otwarty był dla zwiedzających w weekendy w okresie od 26 czerwca 2021r. do 19 września 2021r.

Informacje o ewentualnych terminach dodatkowych na październik 2021r. będą publikowane na naszej stronie internetowej www.muzeumskarbnarodu.pl oraz na kanałach social media: Facebook, YouTube.