Muzeum Skarb Narodu w Twierdzy Modlin

Muzeum Skarb Narodu w historycznym otoczeniu Twierdzy Modlin

Muzeum Skarb Narodu położone jest w wyjątkowym i historycznym otoczeniu Twierdzy Modlin, oferuje niezwykłe wrażenia dla miłośników motoryzacji. Otwarte dla zwiedzających w weekendy daje wyjątkową okazję, aby po pierwsze zobaczyć naszą bogatą kolekcję i odkryć historie i wyjątkowe miejsca twierdzy.

Twierdza Modlin jedna z najwiekszych atrkacji militarnych w Polsce

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę w godzinach od 11:00 do 18:00 zapraszamy odwiedzenia naszej wystawy plenerowej i ekspozycji zlokalizowanej w showroomie warsztatowym Skarbu Narodu, gdzie zgromadziliśmy nasze najcenniejsze auta Warszawy, Polskie Fiaty 125p i Polonezy. Bilety dostępne na miejscu bez konieczności wcześniejszej rejestracji.

Showroom Muzeum Skarb Narodu w Twierdzy Modlin

Urzekające zdjęcia to wizualna podróż z lotu ptaka pokazują zachwycającą lokalizację naszej wystawy, którą prezentujemy dzięki uprzejmości Piotra Zakrzewskiego. Fotografie pięknie oddają istotę i wielkość twierdzy, jej piękno architektoniczne i historyczne znaczenie.

Twierdza Modlin u zbiegu rzek Wisły i Narwi

Każdy może tego doświadczyć i zobaczyć Twierdzę Modlin z góry wybierając się na punkt widokowy Czerwonej Wieży, z której po lewej stronie panorama rozciągająca się na historyczne zabudowania twierdzy, natomiast z prawej strony jest równie niesamowity widok na ruiny spichlerza i zbieg rzek Wisły i Narwi i, ale przede wszystkim krajobraz rozciągający się po horyzont, gdzie w oddali w słoneczne dostrzec dni można Pałac Kultury i Nauki i warszawskie wieżowce.

Panorama Warszawy na horyzoncie - widok z Czerwonej Wieży Twierdzy Modlin

Planując swoją wizytę w Modlinie koniecznie odkryjcie fascynującą wystawę COBI “Wielka Kolekcja Historyczna”, która znajduje się w Czerwonej Wieży. Ta wystawa oferuje wyjątkową okazję do zagłębienia się w bogatą historię Polski poprzez skrupulatnie wykonane, misterne szczegóły i historycznie dokładne zestawy klocków COBI.

Wystawa Plenerowa zabytkowych aut w Twierdzy Modlin

W najbliższy weekend wycieczki Twierdza Modlin przygotowała wyjątkową ofertę darmowego zwiedzania Twierdzy Modlin. Wycieczki z przewodnikiem po historycznych koszarach, zaplanowane są o 12:00, 13:30 i 14:00, zapewniają doświadczenie, rzucając światło na fascynujące historie i wydarzenia, które rozgrywały się w murach twierdzy na przestrzeni dziejów. Odwiedzający mogą naprawdę zanurzyć się w urzekających narracjach, które ukształtowały fortecę i uzyskać głębsze zrozumienie jej historycznego znaczenia. Liczba jest ograniczona i wymaga rejestracji online tu znajdziecie link do DARMOWEJ rejestracji. Więcej informacji znajdziecie na stronie: Bezpłatne zwiedzanie Twierdzy Modlin.

Muzeum Skarb Narodu przy Czerwonej Wieży - Twierdzy Modlin

Poczuj dreszczyk emocji związany z odkrywaniem fascynującego świata historii motoryzacji w murach Twierdzy Modlin. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem motoryzacji, historii, czy po prostu ciekawi Cię bogate dziedzictwo Polski. Wszystkie atrakcje w obiekcie oferują niezapomniane wrażenia i przestrzeń, którą pozwala zaplanować dzień pełen atrakcji, rodzinny piknik lub spacer pośród unikalnych eksponatów. Niezależnie od wieku czy zainteresowań, każdy znajdzie coś interesującego w tej fascynującej przestrzeni.

Co przygotowaliśmy dla miłośników motoryzacji

W naszej przestrzeni Muzeum Skarb Narodu przygotowaliśmy dla odwiedzających dwie ekspozycje plenerową gdzie mamy sekcje: Dostawczaków, Karetek, Giallo Ginestra, oraz przekrój wszystkich modeli Daewoo-FSO produkowanych w żerańskiej Fabryce Samochodów Osobowych. Dodatkowo w showroomie Muzeum Skarb Narodu zgromadziliśmy nasze najcenniejsze auta Warszawy, Polskie Fiaty 125p i Polonezy, czyli najpopularniejsze klasyki polskiej motoryzacji.

Oprócz ekspozycji mamy o równych godzinach będzie odpalać jakiego #Grata… 🙂

Cała ekipa Muzeum Skarb Narodu będzie dla Was na miejscu co da niepowtarzalną okazję aby się z nami spotkać i porozmawiać o klasykach motoryzacji i o tym jak #GratyDająRadę.

Ekipa Muzeum Skarb Narodu

Serdecznie zapraszamy do Muzeum Skarb Narodu, znajdziecie nas przy Czerwonej Wieży – Twierdzy Modlin, adres: ul. Bema 200C, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki.