You are currently viewing Konferencja prasowa promującą książkę: „Kolebka Polskiej Motoryzacja” – Andrzeja Wróblewskiego

„Kolebka Polskiej Motoryzacja" - Andrzej Krzysztof Wróblewski

W dniu 24 listopada 2021r. w Muzeum SKARB NARODU w lakierni byłej Fabryki Samochodów Osobowych, odbyła się konferencja prasowa promującą książkę: „Kolebka Polskiej Motoryzacja” autorstwa Andrzeja Krzysztofa Wróblewskiego.

Konferencja prasowa premiery książki Kolebka polskiej motoryzacji
Andrzej Krzysztof Wróblewski

Książka jest reporterskim zapisem początków działania Żerańskiej Fabryki Samochodów Osobowych dokonanym przez naocznego świadka tej fascynującej historii.

Zablokowana przez cenzurę, a obecnie, po wielu latach, wreszcie ukazuje się drukiem ze wstępem syna autora Tomasz Wróblewskiego.

„Kolebka Polskiej Motoryzacja" autorstwa Andrzeja Krzysztofa Wróblewskiego

Konferencja prasowa w Muzeum SKARB NARODU

Konferencja zorganizowana przez Wydawnictwo WEI oraz OKAM Capital – nowego właściciela terenu FSO przy ul. Jagiellońskiej 88 w Warszawie.

Konferencja prasowa premiery książki Kolebka polskiej motoryzacji

W konferencji udział wzięli dziennikarze Tomasz WróblewskiPrzemysław Semczuk oraz Daniel Passent. jednym z mówców był także Arie Koren, założyciel firmy deweloperskiej Okam Capital. Podczas wystąpienia wyraził swój podziw dla naszego projektu.

Arie Koren, założyciel firmy deweloperskiej Okam Capital podczas wystąpienia wyraził swój podziw dla działalności Muzeum SKARB NARODU

„[…] Chciałbym podziękować, Robertowi. Jest to fantastyczne uczucie spotykać na swojej drodze ludzi, którzy robią coś niesamowitego. Chciałbym powiedzieć o moich marzeniach, jakie mam związane z tym muzeum w tym miejscu. To muzeum pokazuje, że Panowie, którzy prowadzą to muzeum oraz Robert, mogą udowodnić to, że pieniądze to nie wszystko, ponieważ robią to za darmo. OKAM kilka miesięcy temu rozpoczęło rozmowy z twórcami muzeum i w krótkim czasie chcemy stworzyć w Warszawie największe i wyjątkowe muzeum motoryzacyjne. […]”

Galeria zdjęć z konferencji